Hakkımda

History of our Agency

Ben Yasin Özver, grafik tasarımın ışıltılı dünyasında 9 yılı aşkın bir süredir yol almaktayım. Giresun Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nden aldığım akademik eğitim, bu alandaki tutkulu çalışmalarıma yön veren temel değerlerimden biri oldu. Bu süre zarfında, yaptığım işlerde her zaman disiplinli ve prensipli bir yaklaşım sergiledim ve kendimi grafik tasarım ve video montaj konusunda sürekli olarak geliştirmeye devam ettim.

Tasarımlarımda sadeliği kullanarak anlam bütünlüğüne odaklanırım ve her bir işimde kaliteden ödün vermeden en iyi sonuçları elde etmeyi amaçlarım. İlk tasarımımdan bu yana, “Takdir ediliyorsan değil, Taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.” Albert Einstein sözünden ilham alarak, grafik tasarım dünyasındaki özgün ve ilham verici çalışmalarımla adımı duyurmaya çalışıyorum.

Kendime duyduğum güven ve hedeflerime ulaşmak için gösterdiğim kararlılıkla, sektörde kendimi kanıtlamaya devam ediyorum. Sivas’ta yaşamaktan gurur duysam da, iş hayatımda daha modern ve kurumsal bir imaj yaratmak için Sivas ibaresini çıkartma kararı aldım. Amacım, her zaman daha iyiye ve daha ileriye gitmek için çalışmak ve yaptığım işlerle herkesi etkilemeye devam etmektir.Neden Beni Seçmelisiniz ?

Anvestigationes demonstraverunt lectores legere me arelius quod ii legunt saepius. Claritas est etiam proces asaarease resudynamicus, qui sequitur mutationem consue stdynig aretudiumlectorutigationes quot saepius.

  • Brand Identity
  • Web Design & UI
  • Development & CMS
  • Investment Radar
  • Mutual Fund Screener
  • Portfolio X-Ray

Digital Solutions

Lorem Ipsum hasbeen standard daand scrambled. Rimply dummy text of the printing and typesetting industry

Creative Work

Lorem Ipsum hasbeen standard daand scrambled. Rimply dummy text of the printing and typesetting industry

Digital Marketing

Lorem Ipsum hasbeen standard daand scrambled. Rimply dummy text of the printing and typesetting industry

Yeteneklerim

Grafik Tasarım – Web Tasarım – Video Montaj
Konusunda Deneyimlerim

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım alanında 9 yılımı doldurdum ve devam etmekteyim.

Web Tasarım

Website altyapısı farketmeksiniz 4. yılımda bu sektörde de hizmet vermekteyim.

Video Montaj

Grafik Tasarıma başladığım yıllardan itibaren bu alanda da hizmet vermekteyim.

“Harika bir grafik tasarımcısı! Yaratıcı fikirleri ve sıradışı tasarımlarıyla projeleri bir üst seviyeye taşıyor. Ayrıca işine tutkuyla bağlı olduğu için sonuçlar her zaman mükemmel oluyor.”

Emre Çakır

Cafe İşletmecisi

“Grafik tasarımcısı olarak gerçekten benzersiz bir yaklaşımı var. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak için çalışıyor ve sonrasında bu ihtiyaçları yaratıcı tasarımlara dönüştürüyor. İşine tutkuyla bağlı ve son derece özverili.”

Orhan Berat Arslan

Moderatör

“İşbirliği yaptığım en iyi grafik tasarımcılarından biri. Hızlı, güvenilir ve son derece profesyonel. Ayrıca müşteri odaklı çalışması ve detaylara verdiği önem takdire şayan.”

Ahmet Özalpdemir

İşletmeci