Hair Holidays Logo Tasarımı

Hair Holidays Logo Tasarımı
Hair Holidays Logo Tasarımı
Hair Holidays Logo Tasarımı

Hair Holidays Saç Ekim Merkezi için hazırladığım logo tasarımımda, turuncu ve mavi renklerini kullanarak hareketli ve canlı bir hava yaratmayı amaçladım. Turuncu renk, saç ekiminde kullanılan enjektörlerin rengine benzerken, mavi renk ise sağlık, güvenilirlik ve profesyonellik hissi uyandırmak için tercih ettiğim bir renktir.

Logo tasarımımın en önemli öğelerinden biri, “Holidays” kelimesindeki “o” harfinden çıkardığım sağlıklı saç teli simgesidir. Bu, müşterilerinize saç ekimi ile ilgili güven verirken, merkezinizdeki uzmanlığı ve kaliteli hizmeti vurgulamaktadır.

Tasarımımda ayrıca, saç ekiminin kafa derisinde yaratılan küçük deliklere ve saç köklerine benzetebileceğiniz bir daireler deseni kullandım. Bu desen, logonun tamamında tekrar ederek uyumlu bir görünüm sağlamaktadır.

Kısacası, Hair Holidays Saç Ekim Merkezi için yaptığım logo tasarımı, renk seçimleri ve sembolik öğeleriyle güvenilirlik, profesyonellik ve sağlık hissi uyandırmayı hedeflemektedir. Siz ve müşterileriniz için kaliteli bir saç ekimi hizmeti sunan merkezinizi en iyi şekilde temsil etmek için tasarımımda özenle çalıştım.

Saygılarımla.

Kullanılan Programlar

  • Adobe Illustrator

Project Info

  • Date:04.23.2023
  • Categories:Logo Tasarımı
  • Share:
  • Download PDF